Kolczyki to dla wielu kobiet niezbędny element codziennej stylizacji. Być może spodobają Ci się nasze kolczyki z bursztynu, które dodają blasku i pewności siebie bez względu na okoliczności. Kolczyki z bursztynem marki Lawaiia mogą być srebrne lub pozłacane, dzięki czemu każda kobieta dobierze biżuterię do swojego stylu. Proponujemy artystyczne wzornictwo i unikalny design. Bursztyn pozyskujemy z naturalnych złóż, a następnie poddajemy ręcznej obróbce. W ten sposób możemy zaoferować Ci nowatorskie i designerskie bursztynowe kolczyki.

Nowoczesne srebrne kolczyki z bursztynem bałtyckim

Nasze kolczyki z bursztynem to świetna propozycja dla dzieci – w ofercie posiadamy wiele modeli w uroczych kształtach serduszka, koniczynek czy misiów. W sklepie internetowym Lawaiia odnajdziesz niepowtarzalne kolczyki srebrne z bursztynem w wielu różnych kolorach, długościach czy wersji zapięcia. Proponujemy m.in.:

  • kolczyki z bursztynem na zapięcie angielskie – to popularny i wygodny sposób mechanicznego zapięcia, czyli zatrzask, który chroni kolczyki przed wypadnięciem,
  • kolczyki srebrne wiszące z bursztynem – doskonale pasują do okrągłej twarzy, optycznie ją wydłużając,
  • kolczyki srebrne z bursztynem krótkie – to świetna propozycja szczególnie dla pań o twarzy w kształcie serca, ponieważ równoważą proporcję twarzy.

W ofercie sklepu internetowego Lawaiia znajdziesz wyjątkowe egzemplarze kolczyków, które stanowią piękną oprawę twarzy. Kolczyki srebrne lub pozłacane z bursztynem są zaprojektowane z myślą o różnorodności kobiet. Właśnie dlatego nasza biżuteria bursztynowa pozwoli Ci podkreślić swoją indywidualność oraz wydobyć charakter każdej stylizacji – eleganckiej lub codziennej. Wśród licznych propozycji znajduje się także wyjątkowa biżuteria z malachitem o ciemnozielonej głębi, czy też biżuteria z onyksem w klasycznej czerni.