Marzą Ci się lekkie, dziewczęce kolczyki? Turkus to błękitny kamień, który zdobi wiele modeli kolczyków z oferty naszego sklepu internetowego Lawaiia. Co więcej, wyroby jubilerskie ozdobione tym minerałem cieszą się sporą popularnością wśród Pań, bez względu na wiek czy upodobania. Kolczyki srebrne z turkusem potrafią odmienić charakter niejednej stylizacji i dodać uroku. Dobrze dopasowane ozdoby mogą wzmocnić rysy twarzy lub nadać obliczu delikatności.

Wyjątkowe kolczyki srebrne z turkusem dla każdej kobiety

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite propozycje kolczyków z turkusem, takie jak:

  • geometryczne pozłacane kolczyki srebrne turkusowe złożone z nakładających się na siebie dwóch okręgów,
  • długie, wiszące srebrne kolczyki z turkusem,
  • kolczyki srebrne z turkusem w kształcie Yin-yang,
  • kolczyki z turkusem w półokrągłej oprawie i fantazyjnym zapięciu typu bigiel,
  • kolczyki srebrne z motywem zwierzęcym – w kształcie jeża, sowy lub ważki.

Duży wybór różnych kształtów, zdobień i opraw pomaga wybrać idealny egzemplarz dla siebie. Dzięki temu bez problemu dopasujesz kolczyki do swojej urody, koloru włosów i oczu czy stylu ubierania. 

 Nowoczesna biżuteria dostępna w sklepie Lawaiia

Kolczyki srebrne turkusowe to propozycja dla osób, które poszukują wyjątkowych ozdób – dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby. Zainteresowała Cię nasza oferta? Sklep z biżuterią Lawaiia jest miejscem, w którym można odnaleźć prawdziwe unikaty jubilerskie ozdobione niezwykłymi kamieniami oraz bałtyckim bursztynem.

Biżuteria z turkusem skradnie serce niejednej miłośniczce wyrazistych barw, przywodzących na myśl błękitną lagunę, słońce i piasek. Natomiast biżuteria bursztynowa to nowoczesna odsłona dobrze znanych nadmorskich minerałów. Wszystkie wyroby jubilerskie są starannie zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach kobiet. Zapraszamy na zakupy w sklepie online Lawaiia!