Biżuteria z bursztynu – Producenci z Polski

LAWAIIA

Unikatowa biżuteria z bursztynu

Każdy bursztyn jest niepowtarzalny – jedyny w swoim rodzaju. Drzemie w nim tajemnicza siła, bije od niego wewnętrzny blask. Kolory, faktura i forma sprawiają, że każdy jest prawdziwym unikatem.

Zupełnie tak jak Ty.

Biżuteria z bursztynu, która odzwierciedla Ciebie

I tak jak bursztyn, Ty również możesz zyskać piękną oprawę, która podkreśli Twoją indywidualność. Marka LAWAIIA powstała, by Ci w tym pomóc.

Czeka tu na Ciebie ręcznie robiona, nietuzinkowa biżuteria z bursztynem, zaprojektowana z myślą o różnorodności kobiet. Ma oddawać ich osobowość: niezależność, zmysłowość, subtelność, odwagę.

Wierzymy, że znajdziesz u nas bursztyn, który odzwierciedla Ciebie.

Marka Lawaiia – kolekcje biżuterii z bałtyckim bursztynem

Poznajmy się

Nazywam się Paula Grzesiak i wraz z mężem stworzyliśmy markę LAWAIIA. Oferujemy starannie skomponowane kolekcje biżuterii z bałtyckim bursztynem.

Dlaczego bursztyn? Bo nic nie podkreśla indywidualności tak, jak on. W moim życiu był od zawsze. Mój dziadek i tata zajmowali się jego wydobyciem i obróbką, a mama produkcją biżuterii. Teraz ja, do rodzinnych tradycji dołożyłam coś od siebie.

Wciąż zgłębiamy wiedzę o bursztynie, produkcji biżuterii oraz wzornictwie. Śledzimy trendy i szukamy inspiracji. Wszystko po to, by zaproponować Ci niepowtarzalną biżuterię, która podkreśli Twoją kobiecość, doda Ci blasku i pewności siebie.

Od kilkunastu lat działamy u źródła bursztynowego szlaku, w najpiękniejszym polskim kurorcie: w Sopocie. Nasz punkt stacjonarny na lewych arkadach przy Sopockim Molo odwiedzają co roku klienci z całej Polski i wciąż wracają do nas po nowe kolekcje.

Biżuteria LAWAIIA pochodzi wyłącznie od certyfikowanych, polskich producentów

Każda nasza ozdoba jest unikatowa i niepowtarzalna.
Zdobi ją naturalny bałtycki bursztyn w nietuzinkowej oprawie.
Biżuteria jest wytwarzana ręcznie w małych manufakturach.
Biżuteria LAWAIIA pochodzi wyłącznie od certyfikowanych, polskich producentów. Znajdziesz tu ozdobione bursztynem bransoletki, kolczyki, wisiorki, naszyjniki, broszki i pierścionki. Piękno jantaru często podkreślają w nich także kamienie takie jak larimar, malachit i turkus.

Zanurz się z nami w świecie bursztynowego piękna!

Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie

A po świeżą porcję inspiracji zajrzyj na nasze konto na Instagramie